• Mirela Grosu

  books-generic-file
 • Incadrare:

  Profesor de fizica si chimie


 • Statut:

  Titular


 • Funcție:

  Director


 •  

  Definiții ale managementului: abilitatea  de a face ca lucrurile să fie făcute prin alții , sau a face ca ceva planificat, să meargă într-o arie specifică, folosind resursele disponibile.

  Managementul este o atitudine, un mod de viață. El are la bază dorința reală de  a lucra cu oamenii și de a-i ajuta să aibă succes și organizația să prospere. Mă simt onorată a conduce o echipă de oameni responsabili, cu rezultate deosebite, disponibili și optimiști

   

   

  2 Raspunsuri

  1. Maria Nacuta spune:

   Like,LIke,…..

   • silviu spune:

    de acord!optimismul,increderea si dorinta sunt resorturile care pot urni din loc orice lucru aparent de nerealizat!mult succes in indeplinirea sarcinilor deloc usoare,dar atunci cand ai alaturi oameni de caracter,nimic nu e imposibil!sarbatori fericite si un an nou cu multe realizari pe toate planurile!

  Lasati un comentariu